Webform Chart (7.x-1.0-rc3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: None
lt: Joks

en: Required
lt: Privalomas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Webform
lt: Web forma
