Webform Chart (7.x-1.0-rc3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: None
nl: Geen

en: Required
nl: Verplicht

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Optional
nl: Optioneel

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Webform
nl: Formulier
