Webform Chart (7.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Required
oc: Requesit

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: Optional
oc: Facultatiu

en: Not Installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat
