Webform Chart (7.x-1.0-rc3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Required
fa: اجباری

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Optional
fa: اختیاری

en: Installed
fa: نصب شده
