Webform Chart (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: None
da: Ingen

en: Required
da: Obligatorisk

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Optional
da: Valgfrit

en: Installed
da: Installeret

en: Webform
da: Webformular
