Webform Chart (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: None
ru: Нет

en: Required
ru: Обязательно

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Optional
ru: Необязательно

en: Installed
ru: Установлено

en: Webform
ru: Веб-форма
