Webform Chart (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Required
tr: Zorunlu

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Optional
tr: Seçime bağlı

en: Installed
tr: Kurulu
