Webform Chart (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Required
be: Абавязкова

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Installed
be: Усталявана

en: Webform
be: Анкета
