Webform Chart (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: None
ca: Cap

en: Required
ca: Necessari

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Optional
ca: Opcional

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Webform
ca: Formulari web
