Webform Chart (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Required
cs: Povinné

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Installed
cs: Nainstalováno
