Webform Chart (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε
