Webform Chart (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Required
hu: Szükséges

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Webform
hu: Űrlap
