Webform Chart (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Required
ro: Necesar

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Optional
ro: Opțional

en: Installed
ro: Instalat
