Webform Chart (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Optional
sv: Valfritt

en: Not Installed
sv: Inte installerad

en: Installed
sv: Installerad

en: Webform
sv: Webbformulär
