Webform Chart (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Required
az: Tələb olunur

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Installed
az: Quraşdırılıb
