Webform Chart (7.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: None
uk: Немає

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Not Installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Webform
uk: Вебформа

en: Chart Type
uk: Тип діаграми
