Webform Charts (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Maximum
gl: Máximo

en: Colors
gl: Cores

en: Choice
gl: Opción

en: Webform
gl: Formulario web

en: Minimum
gl: Mínimo
