Webform Charts (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Maximum
he: מקסימום

en: Colors
he: צבעים

en: Choice
he: בחירה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Minimum
he: מינימום
