Webform Charts (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Colors
lv: Krāsas

en: Choice
lv: Izvēle

en: Webform
lv: Webforma

en: Minimum
lv: Minimums
