Webform Charts (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Colors
pl: Kolory

en: Choice
pl: Opcje

en: Chart type
pl: Typ wykresu

en: Webform
pl: Formularz

en: Horizontal axis
pl: Oś pozioma

en: Vertical axis
pl: Oś pionowa
