Webform Charts (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Maximum
be: Максімум

en: Choice
be: Выбар

en: Webform
be: Анкета

en: Minimum
be: Мінімум
