Webform Charts (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Maximum
ca: Màxim

en: Choice
ca: Opció

en: Webform
ca: Formulari web

en: Minimum
ca: Mínim
