Webform Charts (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: Maximum
da: Maksimum

en: Colors
da: Farver

en: Choice
da: Valgmulighed

en: Webform
da: Webformular

en: - Default -
da: - Standard -
