Webform Charts (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Maximum
et: Maksimum

en: Choice
et: Valik

en: Webform
et: Veebivorm

en: Minimum
et: Miinimum
