Webform Charts (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Maximum
fi: Suurin

en: Choice
fi: Vaihtoehto

en: Chart type
fi: Kuvaajan tyyppi

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Minimum
fi: Pienin

en: Stacked
fi: Pinottu

en: - Default -
fi: - Oletus -
