Webform Charts (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
fr: Revenir aux valeurs par défaut

en: Colors
fr: Couleurs

en: Choice
fr: Choix

en: Chart type
fr: Type de graphique

en: Show legend
fr: Montrer la légende

en: Stacked
fr: Empilé

en: Custom title
fr: Titre personnalisé

en: - Default -
fr: - Par défaut -

en: Horizontal axis
fr: Axe horizontal

en: Vertical axis
fr: Axe vertical

en: Value range
fr: Plage de valeurs

en: This chart may be embedded into the <a href="!url">confirmation page</a> by using the token !token.
fr: Ce graphique peut être intégré à la <a href="!url">page de confirmation</a> en utilisant le jeton de remplacement !token.

en: Save chart
fr: Enregistrer le graphique
