Webform Charts (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Choice
lt: Pasirinkimas

en: Webform
lt: Web forma

en: Minimum
lt: Minimumas

en: - Default -
lt: - Numatytasis -
