Webform Charts (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: Maximum
ru: Максимум

en: Colors
ru: Цвета

en: Choice
ru: Вариант

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Minimum
ru: Минимум

en: - Default -
ru: - По умолчанию -
