Webform Charts (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: Maximum
sv: Största

en: Colors
sv: Färger

en: Choice
sv: Alternativ

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Minimum
sv: Lägsta

en: Show legend
sv: Visa bildtext
