Webform Charts (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Maximum
tr: En fazla

en: Colors
tr: Renkler

en: Choice
tr: Seçenek

en: Minimum
tr: En az

en: Stacked
tr: Yığılı
