Webform Charts (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: Maximum
uk: Максимум

en: Colors
uk: Кольори

en: Choice
uk: Вибір

en: Chart type
uk: Тип графіка

en: Webform
uk: Вебформа

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Charting library
uk: Бібліотека графіків

en: Custom title
uk: Власний заголовок

en: - Default -
uk: - Усталено -

en: Horizontal axis
uk: Горизонтальна вісь

en: Labels rotation
uk: Поворот міток

en: Vertical axis
uk: Вертикальна вісь

en: Value range
uk: Діапазон значень
