Webform Charts (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
ar: إعادة إلى الإعدادات الافتراضية

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Choice
ar: اختيار

en: Webform
ar: نموذج ويب

en: Minimum
ar: أقل قيمة
