Webform Charts (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Colors
de: Farben

en: Choice
de: Auswahl

en: Chart type
de: Diagrammtyp

en: Webform
de: Webformular

en: Show legend
de: Legende anzeigen

en: Stacked
de: Gestapelt

en: Charting library
de: Charting-Bibliothek

en: Custom title
de: Eigener Titel

en: Horizontal axis
de: Horizontale Achse

en: Labels rotation
de: Beschriftungsrotation

en: Vertical axis
de: Vertikale Achse

en: Value range
de: Wertbereich

en: Chart configuration
de: Konfiguration des Diagramms
