Webform Charts (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
hi: दोबारा से डीफॉल्ट में स्थापित करें।

en: Maximum
hi: ज्यादा से ज्यादा

en: Colors
hi: रंग

en: Choice
hi: विकल्प

en: Minimum
hi: न्यूनतम
