Webform Charts (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Colors
hu: Színek

en: Choice
hu: Lehetőség

en: Chart type
hu: Grafikon típus

en: Webform
hu: Űrlap

en: Stacked
hu: Halmozott

en: - Default -
hu: - Alapértelmezés -
