Webform Charts (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Colors
nl: Kleuren

en: Choice
nl: Keuze

en: Chart type
nl: Grafiektype

en: Webform
nl: Formulier

en: Stacked
nl: Gestapeld

en: Custom title
nl: Aangepaste titel

en: - Default -
nl: - Standaard -
