Webform Charts (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
pt: Restaurar para as configurações padrão

en: Maximum
pt: Máximo

en: Colors
pt: Cores

en: Choice
pt: Escolha

en: Minimum
pt: Mínimo

en: Show legend
pt: Mostrar legenda

en: - Default -
pt: - Padrão -
