Webform CiviCRM Integration (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (16 entries)

en: Groups
no: Grupper

en: Tags
no: Stikkord

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Country
no: Land

en: Email
no: E-post

en: Save Settings
no: Lagre innstillinger

en: email
no: e-post

en: First Name
no: Fornavn

en: Last Name
no: Etternavn

en: City
no: By

en: Gender
no: Kjønn

en: Go back to the form
no: Tilbake til skjemaet

en: Postal Code
no: Postnummer

en: Birth Date
no: Fødselsdato

en: and
no: og
