Webform CiviCRM Integration (7.x-2.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: Default
ru: Ниити

en: Options
ru: Эдиглер

en: Medium
ru: Ортумак

en: - Select -
ru: - Шилиири -
