Webform CiviCRM Integration (7.x-3.0-rc1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Groups
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Medium
mg: Antonony
