Webform CiviCRM Integration (7.x-3.0-rc2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Email
br: Chomlec'h postel
