Webform CiviCRM Integration (7.x-3.0-rc2) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Item
si: අයිතමය

en: Groups
si: සමූහ

en: Type
si: වර්ගය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
