Webform CiviCRM Integration (7.x-3.2) - en to ml translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Item
ml: ഇനം

en: Type
ml: തരം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Multiple
ml: ഒന്നിലധികം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക

en: Selected
ml: തെരഞ്ഞെടുത്തവ

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: and
ml: കൂടാതെ
