Webform CiviCRM Integration (7.x-3.7) - en to dz translation catalogue (21 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Multiple
dz: སྣ་མང་།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Selected
dz: སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོདཔ།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: and
dz: དང་
