Webform CiviCRM Integration (7.x-4.0-beta1) - en to gl translation catalogue (63 entries)

en: Item
gl: Elemento

en: Groups
gl: Grupos

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Multiple
gl: Múltiple

en: none
gl: ningún

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Configure
gl: Configurar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Options
gl: Opcións

en: Contact
gl: Contacto

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Not found
gl: Non atopada

en: Never
gl: Nunca

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Medium
gl: Medio

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: email
gl: correo electrónico

en: Payment
gl: Pagamento

en: Events
gl: Eventos

en: Case
gl: Maiúsculas

en: Filters
gl: Filtros

en: Duration
gl: Duración

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Display Name
gl: Nome a amosar

en: Street Address
gl: Enderezo

en: Select List
gl: Lista de selección

en: Randomize
gl: Cambiar aleatoriamente

en: Permissions
gl: Permisos

en: Relationship
gl: Relación

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Automatic
gl: Automático

en: date
gl: data

en: ever
gl: nunca

en: every hour
gl: cada hora

en: every day
gl: cada día

en: every week
gl: cada semana

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Restore
gl: Restaurar

en: and
gl: e

en: Test Mode
gl: Modo de Proba

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: close
gl: pechar

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: display name
gl: nome a amosar

en: postal code
gl: c&oacute;digo postal
