Webform CiviCRM Integration (7.x-4.0-beta2) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Groups
eo: Grupoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Multiple
eo: Multopa

en: none
eo: neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Configure
eo: Agordu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Never
eo: Neniam

en: Selected
eo: Elektita

en: Medium
eo: Medio

en: Filters
eo: Filtroj

en: City
eo: Urbo

en: Permissions
eo: Permesoj

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.

en: date
eo: dato

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: and
eo: kaj
