Webform CiviCRM Integration (7.x-4.0-beta3) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Configure
ps: سازول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Never
ps: هيڅکله

en: Selected
ps: غوره شوي

en: Medium
ps: منځنى

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Activity
ps: چارندتیا

en: Permissions
ps: اجازې

en: Relationship
ps: اړيكې

en: Select
ps: غوره

en: and
ps: او

en: - Any -
ps: -هر-
