Webform CiviCRM Integration (7.x-4.0-beta4) - en to bn translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: none
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Email
bn: ইমেইল

en: All
bn: সমস্ত

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Medium
bn: মাঝারি
