Webform CiviCRM Integration (7.x-4.0-beta5) - en to fil translation catalogue (22 entries)

en: Groups
fil: Mga grupo

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: none
fil: wala

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Configure
fil: Ayusin

en: Contact
fil: Pakikipag-ugnay

en: All
fil: Lahat

en: Medium
fil: Katamtaman

en: Filters
fil: Mga salaan

en: Permissions
fil: Mga pahintulot

en: !name field is required.
fil: Ang patlang na <em>!name</em> ay kinakailangan.

en: and
fil: at
