Webform CiviCRM Integration (7.x-4.0-beta5) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Never
hy: Երբեք

en: Selected
hy: ընտրված

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
